» Розвал сходження автомобіля 3D ✅ Замовити послугу на СТО м.Ужгород ⭐ Діагностика та якісний ремонт⭐ Якісний розвал-сходження ✅Оперативність виконання роботи ✅

Розвал сходження Ужгород


Номер телефону на сервіс
ВИСТАВЛЕННЯ РОЗВАЛУ-СХОДЖЕННЯ

      Одна з найбільш гострих проблем, які турбують власників автомобілів з чималим пробігом – зміна кутів обертання коліс. Під час експлуатації машини водій відчуває, що при незмінному положенні керма її заносить у лівий чи правий бік. Іноді це може призвести до аварійної ситуації.
      Виправити цю ситуацію допоможе розвал сходження в Ужгороді – робота, замовити яку можна в PRO.СТО, Ужгород.
      Причина, чому машина потребує розвал і сходження коліс, дуже проста. З віком транспортного засобу окремі частини ходової (пружини, елементи кузову, сайлент-блоки) втрачають пружність, через що кліренс авто починає змінюватись в порівнянні із заводськими нормами. Варто пам’ятати, що виконати діагностику та ремонт цієї проблеми можна лише в автосервісі.

Розвал сходження автомобіля в автосервісі

      Розвал сходження автомобіля в Україні зараз доволі затребувана послуга, з урахуванням того, що із Польщі, Литви та інших країн Європейського союзу була привезена чимала кількість вживаних автівок. І хоча зміна кутів обертання коліс частіше буває не дуже значна – лише кілька градусів, на дорозі навіть така, відносно невелика зміна геометрії вкрай небезпечна.

      Залишились питання чи бажаєте скористатись нашими послугами, телефонуйте:

Контактні телефони автосервісу «PRO.СТО» Ужгород

Чому слід обрати «PRO.СТО»
      Замовити послугу розвал-сходження у нашому автосервісі «PRO.СТО» варто через:
      ● оперативне і недороге обслуговування;
      ● запис без довгих черг;
      ● професійних співробітників з досвідом роботи;
      ● знижки постійним клієнтам.
Додаткові причини втрати автомобілем прямолінійного руху
      Крім зношених частин ходової, що є найпоширенішою причиною того, що автомобіль в русі заносить у той чи інший бік, ця проблема може виникнути й під впливом інших факторів:
  •       ● Нерівномірне зношення гуми в правому та лівому колесі (якщо була заміна покришок лише з одного боку).
  •       ● Різна ширина чи малюнок протектора в колесах.
  •       ● Різниця в тиску у колесах (більше 0,5 атмосфер).
  •       ● Несправність тросу ручного гальма або гальмівних колодок.
  •       ● Поломка одного з клапанів гідропідсилювача керма.
  •       ● Переднє колесо у минулому було заднім або навпаки («заточене» під інший кут).
      Точну причину несправності можна виявити під час діагностики в автосервісі (Ужгород).

Розвал сходження – ціна в Ужгороді

Розвал сходження коліс авто


      Вартість робіт розвал сходження грузового чи легкового автомобілю залежить від часу, який потрібен майстрам для вирішення проблеми, та ціни запчастин, які будуть встановлені на заміну зношеним. Якщо клієнта цікавить ціна на розвал сходження, її можна дізнатись після огляду та комп’ютерної діагностики стану транспортного засобу. Однак орієнтовну вартість послуги, в залежності від типу автівки, представник автосервісу може повідомити за телефоном.
Як замовити розвал сходження в Ужгороді

      Щоб замовити розвал сходження 3d, потрібно звернутись за адресою: м.Ужгород. На нашому сайті є не тільки адреса, а й телефони, за якими можна зателефонувати для замовлення діагностики автомобіля. Знайти наш автосервіс в Ужгороді на карті можна з будь-якого телефону чи комп’ютера.
      Якщо власнику авто потрібні роботи по розвалу сходження в Ужгороді – досвідчені та кваліфіковані майстри нашого сервісу залюбки виконають це замовлення. Телефонуйте за консультацією з приводу часу приїзду та іншим питанням за номером, вказаним на цьому сайті!

Переваги 3D розвалу на нашому автосервісі

Професійне обладнання для розвалу
Професійне обладнання відомого виробника Hofmann

Для проведення якісної діагностики та виставлення кута розвал-сходження критично необхідно використовувати високоточне обладнання.

Оновлена база даних
Оновлені бази даних з інформацією про автомобілі

Окрім професійного обладнання також важливим фактором є актуальність бази даних нових автомобілів, що полегшує роботу спеціаліста.

4 стійковий підіймач
стійковий підіймач з виставленням в нульовий рівень

Для точних замірів необхідно використовувати ідеально рівну поверхню на якій буде встановлено автомобіль, максимальна похибка може бути не більше 1-2 мм.

Сертифікований спеціаліст по розвалу сходження
Сертифікований спеціаліст з досвідом роботи

На нашому СТО працює спеціаліст якрий отримав сертифікат в роботі з даним обладнанням, що позволяє дати гарантію на наші послуги.