ItcSlider - Example 02
Автосервіс “PRO.CTO”
Автосервіс “ PRO.CTO” - лідер в сфері обслуговування автомобілів на Заході України, який почав свою роботу з літа 2017 року.
Професіонали, які працюють в нашому СТО нададуть вам детальну консультацію по ремонту та догляду за вашим автомобілем, а досвідчені майстри допоможуть підтримувати технічну складову вашого авто в прекрасному стані. В нашій роботі використовуються тІльки якісні та перевірені запчастини, які для вас можуть підібрати наші менеджери, економлячи ваш час та сили. Ви можете звернутись до нас за адресою Івано-Франківськ, Угринів 77-423, Калуське шосе 59 або за телефоном (099) 333 90 66 , (095) 90 80 980
about

Наші переваги

about
Досвідчений персонал
Для підвищення кваліфікації та актуалізації знань, наші працівники регулярно проходять перепідготовку в тренінгових центрах. Також велике значення ми надаємо механізмам зросту мотивації та лояльності до клієнтів як адміністраторів так і менеджерів.
about
Зона комфорту для клієнтів
Щоб час очікування готовності автомобіля пролетів для вас швидко ,непомітно та в приємній атмосфері, клієнтська зона оснащена всім необхідним: шкіряними диванами, безкоштовним WI-FI, телевізором та кавовою машинкою.
about
Оперативність виконання робіт
Розуміючи, що “час - гроші”, намагаємось виконати сервісне обслуговування максимально швидко. І це в нас непогано виходить, за рахунок оптимізації завантаження обладнання та персоналу, наявності резервного запасу запасних запчастин та системи попереднього запису клієнтів.
about
Оригінальні запчастини
Підбираючи постачальників, ми віддаємо превагу брендам, які являються сертифікованими виробниками автозапчастин і працюючим під власним брендом. Можемо порадити достойні аналоги.
about
Гарантія якості
Ми побудували систему якості, яка охоплює багатоступеневий контроль запчастин та матеріалів, регламентацію всіх технологічних процесів, оцінку праці персоналу - це дозволяє нам надавати гарантію терміном до пів року.
about
Ремонтуємо більше 30 марок авто
Кожна марка унікальна, має свої сильні та слабкі сторони. І тільки при володінні колосальним досвідом та знаннями, наші майстри можуть сміливо братись за ремонт такого різноманіття автомобілів.
Добрі справи
Вже декілька років підрят на День Народження нашого автосервісу, ми влаштовуємо благодійний збір коштів. В результаті вибирається один або декільки дитячих будинків, та на зібрані кошти ми купуємо все, що може знадобитись малечі також солодощі та іграшки, щоб трохи підняти настрій дітям. До збору може залучитись будь хто і не обов’язково фінансово.

В планах маштабувати збір і з кожним роком допомагати все більшій кількості людей.
about
about
about
about
about
about
about
about
about
about
В такий скрутний для України час ми також приймаємо участь в боротьбі над ворогом, та намагаємось приближати перемогу можливими для нас способами. До нас не рідко звертаються військові та волонтери з запитом ремонту автомобілів ЗСУ для виконання бойових завдань на Сході нашої країни і ми з радістю допомагаємо, виконуючи ремонтні роботи абсолютно безкоштовно.
about
about
about
about
about
about
Робота мрії
Вакансії
Приєднуйся до команди лідерів.
PRO.CTO - більше ніж просто робота.
vacansia1