» » Повна комп'ютерна діагностика автомобіля в Ужгороді

Комп'ютерна діагностика авто для впевненості на дорогах


Номер телефону на сервіс
Комп'ютерна діагностика автомобіля

      Комп'ютерна діагностика автомобіля являє собою процес зчитування несправностей транспортного засобу з подальшим їх редагуванням. Для цього використовуються різноманітні прилади: від портативних ридерів до мультифункціональних стендів. Вони дозволяють швидко виявити неполадку чи найменші дефекти в роботі двигуна, електронної панелі приладів, трансмісії тощо.

Комп'ютерна діагностика автомобіля

      Замовити якісну та повну комп'ютерну діагностику всіх систем автомобіля за прийнятною ціною можна, звернувшись в автосервіс «PRO.СТО». Наші спеціалісти з досвідом роботи швидко виконають процедуру, нададуть необхідні консультації та проведуть ремонт у разі виявлення проблем. Запис на послугу без черг. Для постійних клієнтів приємні бонуси та знижки.

      У нас працюють лише кваліфіковані автоелектрики з досвідом роботи більше 5 років, які швидко і якісно виконують комп'ютерну діагностику автомобіля. Для запису дзвоніть:

Контактні телефони автосервісу «PRO.СТО» м.Ужгород

Причини співробітництва з «PRO.СТО»
      Ми цінуємо кожного клієнта, тому пропонуємо лише вигідні умови:
● запис на послугу без довгих черг;
● можливість замовити діагностику по прийнятній ціні;
● проведення процедури з використанням новітнього обладнання.
Як відбувається комп'ютерна діагностика авто?
      Наші досвідчені автослюсарі підключають до автомобіля спеціальний сканер, який зчитує всі коди транспортного засобу. Ця інформація передається на програму, що розшифровує коди, виявляючи неполадки в тих чи інших вузлах машини. Якщо не знаєте, скільки коштує комп'ютерна діагностика автомобіля чи бажаєте записатись на дану послугу, телефонуйте нашим менеджерам. Професійні співробітники пояснять суть процесу, нададуть відповідь на всі питання та допоможуть обрати вид перевірки.

Комп'ютерна діагностика на прикладі VOLVO

      Навіщо потрібна комп'ютерна діагностика? Ця комплексна перевірка дозволяє отримати найбільш повну інформацію стосовно технічного стану авто. Зазвичай, зробити комп'ютерну діагностику автомобіля в Ужгороді просять водії, що самостійно виявили сигнали несправності.


Проведення комп'ютерної діагностики двигуна      Такими можуть бути:
● засвітились індикатори помилок на панелі управляння;
● не заводиться автомобіль без видимих причин;
● некоректна робота КПП, ходової тощо.
      Щоб уникнути серйозних неполадок, ми рекомендуємо проводити повну перевірку мінімум 1 раз на рік.

Ми пропонуємо наступні види комп'ютерної діагностики:

Діагностика двигуна
Діагностика двигуна

Являється обов'язковим процесом у разі появи нехарактерних звуків під час руху авто по рівній дорозі, на різких поворотах тощо. Окрім того, така процедура проводиться при передчасній активації ABS і наявних проблемах у механізмі керма.

Діагностика КПП
Діагностика КПП

Зазвичай виконується, якщо з'явились проблеми з перемиканням передач, можлива «пробуксовка» коліс на включеній швидкості, підтікання мастила тощо. Під час перевірки зчитуються всі помилки блоку, проводиться їх оцінка та усунення.

Повна діагностика перед купівлею
Повна діагностика перед купівлею

Включає додаткову діагностику кузова та рідин. Перевіряється справність всіх механізмів, виявляються основні помилки в їх роботі. Таку процедуру найчастіше замовляють майбутні покупці вживаних авто.

Діагностика ходової частини (підвіски)
Діагностика гальм ABS

Являється обов´язковим процесом у разі появи нехарактерних звуків під час руху авто по рівній дорозі, на різких поворотах тощо. Окрім того, така процедура проводиться при передчасній активації ABS і наявних проблемах у механізмі керма.