» » Заміна комплекту ГРМ у автосервісі «PRO.СТО» | (099) 333 90 66 , (095) 90 80 980

Заміна комплекту ГРМ (ремня та роликів) в Ужгороді на СТО


Номер телефону на сервіс
Заміна комплекту газорозподільчого механізму (ГРМ) — економія на ремонті двигуна

      В сучасних іномарках двигуни працюють за допомогою ГРМ. Основна його функція — синхронізувати роботу розподільчого та колінчатого валу. Саме від цих механізмів залежить якісна подача палива та безперебійна робота двигуна. Розрив ременів призводить до поломки і екстреного капітального ремонту мотору. Щоб цього уникнути, слід періодично проводити повну заміну комплекту ГРМ.

Газорозподільчий механізм в зборі та окремими деталями

      Спеціалісти автосервісу «PRO.СТО» виконають швидку та професійну заміну ременя ГРМ і роликів механізму. Ми знаходимось за адресою м.Ужгород, вул.Капушанська 168. Запис на ремонт відбувається без довгих черг. Для цього достатньо звернутись до наших менеджерів по телефону або заїхати до автосервісу особисто. Своїм клієнтам ми пропонуємо повний комплекс діагностики авто, а також ремонт та заміну будь-яких деталей транспортного засобу. Помірні ціни та високий рівень обслуговування гарантуємо.

      Щоб провести заміну ГРМ, дзвоніть нам:

Контактні телефони автосервісу «PRO.СТО» м.Ужгород

Переваги автосервісу «PRO.СТО»
Звернувшись в «PRO.СТО» для заміни комплекту ГРМ, комп´ютерної діагностики, ремонту ходової чи будь-яких інших послуг, клієнти отримають:
1. професійне та швидке обслуговування на високому рівні;
2. запис без довгих черг та доступні ціни;
3. приємні бонуси постійним відвідувачам.
Коли слід проводити заміну комплекту ГРМ?
      Оновлювати ремені і ролики ГРМ необхідно після кожних 60 000 км пробігу. Ця цифра може змінюватись в залежності від марки транспортного засобу, більш конкретні дані прописані в технічних характеристиках до авто. Крім того, заміна ременя ГРМ необхідна у випадку:
  •       ● візуального зносу (тріщин, розривів, згладжування рубців);
  •       ● заклинювання роликів чи дефектів помпи;
  •       ● «провисання» ременя;
  •       ● нехарактерних звуки двигуна та перебоїв у роботі.
      Під час установки нового ременя рекомендується одночасно проводити заміну водяної помпи та роликів механізму. Термін експлуатації цих деталей дорівнює строку роботу ременя, але при цьому, пошкодження на них майже не помітні. Одночасна заміна всього комплекту допоможе суттєво зекономити кошти автовласника.

Як проводиться заміна ременя ГРМ? ВІДЕО

      Кілька рекомендацій при заміні ГРМ Ви можете переглянути на відео.
      Надійність та цілісність ременя газорозподільного механізму є особливо важливою в тих двигунах, де поршні і клапани знаходяться в одному блоці, розділені між собою лише ременем. У разі його розриву поршень б´ється об клапан, згинаючи його. Як результат — капітальний ремонт двигуна. Процес заміни ременя ГРМ не займає багато часу. Вартість даної процедури складає від 499 грн.


Двигун з механізмом ГРМ      Порушення роботи будь-якого з цих механізмів відразу веде до «заклинювання» ременя та миттєвому його розриву. Саме тому механіки нашого СТО рекомендують проводити планову діагностику двигуна та ГРМ раз на рік. Це допоможе вчасно виявити неполадки та провести їх усунення.

При цьому наші спеціалісти приділяють увагу:

Натяжному і обвідному роликам
Натяжному і обвідному роликам

Призначені для забезпечення правильного розташування ременя, а також усунення «провисань».

Водяній помпі
Водяній помпі

Підтримує циркуляцію рідини в системі охолодження двигуна. Механізм швидко зношується, що може призвести до перегріву двигуна чи обриву ременя.

Сальникам на колінчатому і розподільчому валах
Сальникам на колінчатому і розподільчому валах

Необхідні для синхронізації впуска і випуска тактів двигуна. Ці деталі підлягають обов´язковій заміні у разі протікання рідини або деформації сальника.

Структурі самого ременя
Структурі самого ременя

Якісний зубчатий ремінь повинен мати покриття проти зносу, міцний каркас для протидії розтяжкам та надійні гумові зубці.