» » Ремонт ходової частини (підвіски) у автосервісі «PRO.СТО»

Ремонт ходової (підвіски) без довгих черг


Номер телефону на сервіс
Діагностика та ремонт ходової м.Ужгород

      В процесі експлуатації транспортного засобу його ходова частина зношується. Цьому сприяють агресивна манера водіння, нерівне дорожнє покриття тощо. Несправність підвіски може призвести до втрати керованості авто та, як наслідок, дорожньо-транспортної пригоди. Щоб цьому запобігти, слід вчасно проводити діагностику і ремонт ходової частини.

Ходова частина авто в зборі

      Швидкий та якісний ремонт підвіски автомобіля можна виконати, звернувшись до спеціалістів «PRO.СТО». Ми пропонуємо прийнятні ціни, запис без довгих черг та професійне обслуговування. В наявності сучасне обладнання для проведення ремонту. Виконуємо повний спектр робіт: від діагностики авто до заміни запчастин. Наша адреса: м.м.Ужгород, с.м.Ужгород.

      Бажаєте виконати ремонт ходової (підвіски) в нашому автосервісі за прийнятними цінами, дзвоніть:

Номер телефону на сервіс

Співробітництво з «PRO.СТО»
      Замовивши в автосервісі ремонт чи діагностику ходової, послуги автоелектрика чи будь-які інші роботи, клієнти мають змогу:
1. отримати швидке обслуговування на високому рівні;
2. скористатись приємними знижками для постійних відвідувачів;
3. замовити якісні запчастини європейських виробників.
Ремонт ходової частини
      Ремонт ходової частини проводиться після детальної діагностики стану підвіски транспортного засобу. При виявленні недоліків, механік складає перелік необхідних робіт для відновлення агрегату та узгоджує їх з клієнтом.
      Ремонт відбувається на спеціалізованому обладнанні з використанням якісних запчастин. В асортименті «PRO.СТО» лише оригінальні автозапчастини з Європи. Також на сервісі можна окремо замовити доставку будь-яких деталей за привабливими цінами виробника.

Як відбувається ремонт підвіски

      Діагностика та періодичний огляд підвіски транспортного засобу повинні відбуватись регулярно, через кожні 10-15 тис. км пробігу. У разі виявлення перших несправностей, слід негайно звернутися за допомогою до спеціалістів.
      Окрім того, серед переліку послуг заміна кермової тяги, подушки двигуна та КПП, пильників, півосей тощо. Щоб записатись на ремонт ходової у м.Ужгородському автосервісі, достатньо натиснути відповідну кнопку на сайті, зателефонувати нашим менеджерам або відвідати «PRO.СТО» особисто (с. м.Ужгород).
Ремонт ходової частини і окремі деталі підвіски      

  • Найбільш суттєві ознаки поломки:
  • ● втрата стійкості автомобіля під час руху на великих швидкостях;
  • ● нехарактерний стукіт при їзді по нерівному покриттю;
  • ● клацання в районі керма, особливо на поворотах;
  • ● збільшення гальмівного шляху;
  • ● передчасна активація роботи системи ABS.
Важливо пам´ятати, що своєчасний та професійний ремонт ходової (підвіски) — запорука безпеки вас, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Спеціалісти нашого автосервісу оперативно та недорого виконають:

Заміну стійок амортизаторів
Заміну стійок амортизаторів

Процес включає діагностику кліренса, стану підвіски, пильників, відбійників та інших вузлів. Майстри виконують підготовчі роботи, демонтаж, установку нових амортизаторів (пружин) і перевірку їх ефективності.

Заміну шарових опор
Заміну шарових опор

Перевіряємо стан ступиці, болтів, а також проводимо заміну верхніх і нижніх шарових опор. Після цього обов´язковий розвал-сходження.

Сальникам на колінчатому і розподільчому валах
Перепрессовку сайлентблоків

Виконується досвідченими механіками на спеціальному пресі.

Заміну підшипника ступиці
Заміну підшипника ступиці

Під час цього процесу ми також перевіряємо справність наконечника кермової тяги, шарових опор, гальмівних дисків та болтів з´єднання.