» » Професійне скручення показників одометра (пробігу) в Ужгороді

Скручення пробігу (коригування одометра) в Ужгороді


Номер телефону на сервіс
Корекція прибоного щитка

      Процедура корекції пробігу автомобіля дозволяє змінювати показники одометра на ті дані, що необхідні клієнту. Операція абсолютно безпечна та не відображається на роботі агрегатів транспортного засобу.

Одометр на панелі приладів авто

      Щоб недорого скоригувати дані одометра, звертайтесь до професіоналів автосервісу «PRO.СТО». Ми виконуємо таку послугу оперативно та без довгих черг. В наявності новітнє обладнання для підмотки одометру, а також спеціалісти з досвідом роботи від 5 років. Гарантуємо обслуговування авто на високому рівні та приємні бонуси постійним клієнтам.

      Щоб замовити коригування пробігу в Ужгородському СТО, дзвоніть нам:

Контактні телефони автосервісу «ПРО-СТО» м.Ужгород

3 причини звернутись в «PRO.СТО»
      Наш автосервіс в Ужгороді пропонує своїм клієнтам:

1. широкий спектр послуг від ремонту до діагностики авто;
2. прийнятні ціни, що орієнтовані на середній дохід;
3. бонуси та знижки для постійних відвідувачів.
Як відбувається корекція одометра?
      Скручувати пробіг можна двома засобами, вибір яких залежить від моделі авто та типу одометра (механічний, електронний). В своїй практиці ми використовуємо такі методи:
      Коригування зі зняттям панелі приладів
Найчастіше даний спосіб використовується у роботі з вітчизняними автомобілями, але також прийнятний для деяких іномарок. Під час виконання процесу ми демонтуємо панель, зчитуємо дані, проводимо зміну інформації та встановлюємо панель на місце.

      Скручування без зняття панелі приладів
Більше підходить для іноземних автомобілів. Процес займає не більше 20 хвилин і включає зчитування поточних показників одометра, зміни цих даних на необхідні, знищення помилок системи.

Скручування пробігу на ВІДЕО

      Для корекції одометру без зняття панелі ми використовуємо лише сучасні програматори, які зарекомендували себе ідеальною роботою. Операція з залученням таких приладів відбувається оперативно та має вигідну ціну.
      В більшості іномарок кілометраж, окрім одометра, фіксується також в інших елементах транспортного засобу — модулі світла, замку запалювання, іммобілайзері, блоці управління авто, гальмівній системі тощо. Крім того, в деяких машинах ведеться додатково облік мотогодин. Саме тому для якісного коригування пробігу необхідні знання приладів та будови транспорту. Наші майстри досконало володіють цими навичками, гарантуючи тим самим якість роботи на високому рівні.


Процес зміни показників одометра      Рішення оновити кількість пройденого кілометражу на приладі може виникнути з ряду причин, серед яких:
● Підготовка транспортного засобу до продажу. У такому разі показники приладу зменшуються, що призводить до «омолодження» машини.
● Зміна коліс. Після встановленні колісної пари нестандартних розмірів слід обов´язково скоригувати одометр.
● Перепрофілювання одометра. Мова йде про іномарки, де заводом виробником встановлене вимірювання пройденого шляху в милях.
● Ремонт генератора. Після заміни чи ремонту генератора та акумулятора показники приладу можуть збиватися, потребуючи налаштування.
      Кожен автомобіліст самостійно вирішує необхідність такої процедури. Слід зазначити, що дані одометра не впливають на роботу авто в цілому чи окремих його деталей.

Корегування пробігу на нашому автосервісі:

якісна робота
Якісна робота

На багатьох новіших авто пробіг фіксується не тільки в приборному щитку, для якісної роботи потрібно почистити пробіг у всіх інших блоках.

оригінальне обладнання
Оригінальне обладнання

В своїй роботі ми користуємся тільки дорогим та оригніальним обладнанням, яке однозначно не пошкодить ваше авто при програмуванні.

досвід роботи
Великий досвід

В сфері скручування пробігу наші майстри мають великий досвід зможуть виконати свою роботу швидко та якісно.

помірні ціни пробіг
Помірні ціни

Ми завжди порівнюєм ціни з конкурентами, та підтримуємо конкурентно-спроможну ціну на наші послуги.